Back to Positions

PITTSBURGH INDIANAPOLIS ALTOONA BRADENTON
C Stewart
Cervelli
T.Sanchez
E.Diaz
W.Castillo
Emsley-Pai
Valle
Stallings
McGuire
Jhang
1B P.Alvarez
Hart
H.Morris Bell
Allie
Osuna
Espinal
2B Walker
S.Rodriguez
Lombardozzi Gamache Weiss
3B J.Harrison Romero
Morel
Salcedo
E.Wood
Mathisen
Steranka
SS Mercer
Kang
Hanson
Florimon
Sellers
G.Nunez
K.Brown
Frazier
Moroff
Ngoepe
J.Jones
C.Diaz
Fransoso
CF A.McCutchen
S.Marte
Polanco
Rojas
G.Hernandez
Broxton
Sosa
Barnes
Meadows
H.Ramirez
Maffei
OF Lambo Tabata
Decker
A.Vasquez
W.Garcia
Schwind
Freeman
SP Cole
Liriano
Burnett
Morton
Worley
Locke
Kingham
Taillon
Sampson
Richard
Cumpton
Sadler
A.Morris
Boscan
Volstad
Bleich
Leesman
Glasnow
Kuhl
Creasy
A.Sanchez
Castro
Dodson
Holmes
Heredia
Brault
Dickson
Aquino
Eppler
Duncan
Hirsch
F.Gonzalez
RP Melancon
Watson
Bastardo
J.Hughes
Liz
Caminero
Scahill
Holdzkom
LaFromboise
Lincoln
B.Wood
Wall
Guerra
Miller
Medina
Barrios
Kuchno
Benedict
J.Smith
Harlan
Sample
Balester
Inman
Hafner
McKinney
C.Perez
I.Sanchez
Vivas
Otamendi
Stock
Topa
Singh
WEST VIRGINIA
POWER
WEST VIRGINIA
BLACK BEARS
BRISTOL GCL
C Gushue
Krause
F.Diaz
Y.Gonzalez
Arribas
D.Garcia
Cerda
Morales
Harvey
Brands
1B C.Munoz
2B P.Reyes Lunde
Montilla
Siri
3B Simpson J.De La Cruz
J.Herrera
SS Tucker
Filliben
Forgione
Tam Sing
Arbet
C.Ozuna
Vallejo
Kennelly
Jorge
J.Salazar
L.Perez
Valerio
CF Polo
C.Anderson
Escobar
Roy
H.Rosario
Buckner
E.Figueroa
Rivera
M.De La Cruz
E.Thomas
E.Munoz
L.Benitez
V.Fernandez
S.Santos
OF Joe
Luplow
Suchy
Suiter
Andriese Bastardo Lantigua
SP Tarpley
Coley
McRae
DuRapau
Burnette
Y.Garcia
J.Lopez
Neverauskas
H.Garcia
Minarik
Brewer
Basulto
Roth
C.Pimentel
Keller
Supak
Hinsz
Grullon
Hutchings
Kozikowski
Agrazal
G.Navarro
Batista
F.Rodriguez
Oronel
Mitchell
Escobar
J.Vasquez
RP Sever
Dorsch
Karch
Street
Neumann
Rosario
H.Ramos
Mota
Y.Montero
Mulderig
Paula
Rocha
Lakind
Eusebio
Regalado
Betts
Minier
Del Rosario
Amedee
Vera
C.De Leon
Paredes
Liao
Urbina
Ferreras
Hiciano
Santana
Luciano
A.Martinez